Leave Your Message

за нас

Имаме фабричка ревизија на BSCI и Smeta 4 Pillar, целиот наш производ со ленти ги исполнува OEKO-TEX стандардот 100.
Нашата компанија има богато искуство во занаетчиството со ленти и индустријата за облека. Нашите главни производи вклучуваат бруто зрно, сатен, кадифе, органза, месечев шев, рик rac и еластични панделки, машнички направени со панделки, панделка за пакување подароци, како и популарни додатоци за коса како машна за коса, штипки, шипки за коса и ленти за глава. Освен тоа, правиме големи напори да развиеме нова линија на производи за да одговориме на различни барања. Во 2016 година, развивме работилница за печатење од 20.000 квадратни метри за да ги исполниме потребите за прилагоден дизајн. Можеме прилагодено да ги печатиме сите видови лента со лого на промотивна марка и разни OEM производи, ве молиме контактирајте не за повеќе детали.

класификација на производи

Топли производи

0102

Најнови производи

010203

Изложба шоу

Изложба шоу
Изложба Прикажи 1
Изложба Show2
Изложба Прикажи3
Изложба Прикажи 4
Изложба 5
Изложба шоу6
Изложба шоу7

Се прикажува сертификат

Се прикажува сертификат3
Се прикажува сертификат
Се прикажува сертификат 1
Се прикажува сертификат2
Се прикажува сертификат4
Се прикажува сертификат5
010203040506

Партнер за соработка

Партнер за соработка