Leave Your Message
Shirita dhe stoli

Profili i Kompanisë

Xiamen PC Ribbons & Trimmings Co., Ltd. është themeluar në vitin 2012 dhe ndodhet në qytetin Xiamen. Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 1200 metrash katrorë dhe ka 35 punonjës. Ne jemi të specializuar në prodhimin e shiritave të ndryshëm të cilësisë së lartë dhe një gamë të gjerë zbukurimesh me fjongo të punuar me dorë. Produktet tona përdoren gjerësisht në paketimin e dhuratave, rezervimin e mbeturinave, aksesorët e veshjeve dhe dekorimet e shtëpisë.
Ne kemi auditimin e fabrikës BSCI dhe Smeta 4 Pillar, i gjithë produkti ynë i shiritit plotëson standardin OEKO-TEX 100.
Kompania jonë ka përvojë të pasur në industrinë e prodhimit të shiritave dhe veshjeve. Produktet tona kryesore përfshijnë grosgrain, saten, kadife, organza, thurje hëne, ric rac dhe shirita elastikë, harqe të bëra me fjongo, fjongo për mbështjellësin e dhuratave si dhe aksesorë të njohur për flokët si hark flokësh, kapëse flokësh, shami flokësh dhe shirita koke. Përveç kësaj, ne po bëjmë përpjekje të mëdha për të zhvilluar linjë të re produktesh për të përmbushur kërkesa të ndryshme. Në vitin 2016, ne zhvilluam punëtorinë e printimit me 20,000 metra katrorë për të përmbushur nevojat e dizajnit me porosi. Ne mund të printojmë me porosi të gjitha llojet e shiritit të logos së markës promovuese dhe produkteve të ndryshme OEM, ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

Ne kemi një ekip profesional të shitjeve dhe ekip të shërbimit ndaj klientit. Për t'u siguruar që të merrni produktet e preferuara nga ne, ne kemi një shërbim garancie 100% të kënaqësisë së klientit. Duke iu përmbajtur parimit të biznesit të përfitimeve reciproke, ne kemi pasur një reputacion të besueshëm midis klientëve tanë për shkak të shërbimeve tona profesionale, produkteve cilësore dhe çmimeve konkurruese. Ne mirëpresim ngrohtësisht klientët nga e gjithë bota për të krijuar bashkëpunim dhe për të krijuar një të ardhme të ndritur me ne së bashku!

Pse na zgjodhet ne:


1. Ekipi profesional i R&D
Mbështetja e testimit të aplikacionit siguron që nuk duhet të shqetësoheni më për cilësinë e produktit.
2. Bashkëpunimi për marketingun e produktit
Produktet shiten në shumë vende në të gjithë botën.
3. Kontroll i rreptë i cilësisë
4. Koha e qëndrueshme e dorëzimit dhe kontrolli i arsyeshëm i kohës së dorëzimit të porosive.

Ne jemi një ekip profesional, anëtarët tanë kanë përvojë shumëvjeçare në tregtinë ndërkombëtare. Ne jemi një ekip i ri, plot frymëzim dhe risi. Ne jemi një ekip i përkushtuar. Ne përdorim produkte të kualifikuara për të kënaqur klientët dhe për të fituar besimin e tyre. Ne jemi një ekip me ëndrra. Ëndrra jonë e përbashkët është t'u ofrojmë klientëve produktet më të besueshme dhe të përmirësohemi së bashku. Na besoni, fitim-fitim.