Leave Your Message

rreth nesh

Ne kemi auditimin e fabrikës BSCI dhe Smeta 4 Pillar, i gjithë produkti ynë i shiritit plotëson standardin OEKO-TEX 100.
Kompania jonë ka përvojë të pasur në industrinë e prodhimit të shiritave dhe veshjeve. Produktet tona kryesore përfshijnë grosgrain, saten, kadife, organza, thurje hëne, ric rac dhe shirita elastikë, harqe të bëra me shirit, fjongo për mbështjellësin e dhuratave si dhe aksesorë të njohur për flokët si hark flokësh, kapëse flokësh, skrunç flokësh dhe shirita koke. Përveç kësaj, ne po bëjmë përpjekje të mëdha për të zhvilluar linjë të re produktesh për të përmbushur kërkesa të ndryshme. Në vitin 2016, ne zhvilluam punëtorinë e printimit me 20,000 metra katrorë për të përmbushur nevojat e dizajnit me porosi. Ne mund të printojmë me porosi të gjitha llojet e shiritit të logos së markës promovuese dhe produkteve të ndryshme OEM, ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

klasifikimi i produktit

Produkte të nxehta

0102

Produktet e fundit

010203

Ekspozita e ekspozitës

Ekspozita e ekspozitës
Shfaqja e ekspozitës 1
Shfaqja e ekspozitës 2
Ekspozita 3
Ekspozita 4
Shfaqja e ekspozitës 5
Shfaqja e ekspozitës 6
Ekspozita 7

Certifikata shfaqet

Shfaqja e certifikatës 3
Certifikata shfaqet
Shfaqja e certifikatës 1
Shfaqja e certifikatës 2
Shfaqja e certifikatës 4
Shfaqja e certifikatës 5
010203040506

Partner bashkëpunimi

Partner bashkëpunimi