Leave Your Message
Shitje me shumicë fjongo grosgrain me lidhëse çelësash për vajza

hark për flokët e vajzës

Shitje me shumicë fjongo grosgrain me lidhëse çelësash për vajza

Ju prezantojmë produktin tonë më të ri, harqe me shirit grosgrin me shumicë me zinxhir për vajza! Projektuar për përdorim të përditshëm me vajza, bën një aksesor të shkëlqyeshëm shpirtëror

Ngjitet lehtësisht në çelësa ose çantë me unazë dhe kapëse çelësi

  Ju prezantojmë me shumicë zinxhirët e çelësave për vajzat, harqe me fjongo grosh! Mbajtësja jonë e adhurueshme e çelësave me hark me fjongo është aksesori i përsosur për çdo vajzë që pëlqen të shtojë një ngjyrë dhe argëtim në gjërat thelbësore të përditshme.

   

  Të bëra nga fjongo grosgrain me cilësi të lartë, këto mbajtëse të harkut të shiritit me zinxhir çelësash janë të qëndrueshme dhe me stil. Ngjyrat e ndezura dhe dizajni i lezetshëm e bëjnë atë një shtesë tërheqëse për çdo çelës, çantë shpine, portofol ose çantë. Pavarësisht nëse jeni prind që kërkon një aksesor praktik por simpatik për vajzën tuaj, ose një shitës me pakicë që kërkon një pjesë elegante për t'i shtuar inventarit tuaj, mbajtësi ynë i harkut me shirita çelësash është zgjidhja perfekte.

   

  Çdo zinxhir çelësi vjen me një kapëse metalike të qëndrueshme që ngjitet mirë në çdo unazë ose unazë. Harqet e shiritit Grosgrain janë krijuar me kujdes për të siguruar që çdo hark të jetë uniform në formë dhe madhësi. Zinxhiri i çelësave është gjithashtu i lehtë dhe i lehtë për t'u bartur pa shtuar masë shtesë në sendet tuaja.

   

  Shirita me shumicë të çelësave për vajzat, harqe me fjongo gruri, vijnë në një larmi ngjyrash dhe modelesh, nga klasike dhe elegante deri te lozonjat dhe çuditshëm. Pavarësisht nëse preferoni ngjyra të thjeshta të forta ose modele argëtuese si pika polka ose vija, ne kemi një shumëllojshmëri opsionesh për të zgjedhur.

   

  Jo vetëm që këto mbajtëse të harkut me shirita çelësash janë elegant dhe të lezetshëm, ato gjithashtu bëjnë dhurata të shkëlqyera ose favore feste. Qoftë ditëlindje, festë apo festë, këto mbajtëse të adhurueshme të zinxhirit të çelësave me siguri do të sjellin një buzëqeshje në fytyrën e kujtdo.

   

  Mos e humbisni shansin tuaj për të shtuar këto mbajtëse elegante dhe funksionale me shirita me shirita çelësash në koleksionin tuaj. Na kontaktoni sot për të bërë një porosi me shumicë dhe për t'u dhënë klientëve tuaj mundësinë për të zotëruar këto aksesorë mahnitës!


  Fjongo fjongo me lidhëse çelësash (23)y6rFjongo me hark me zinxhir (11)677Fjongo fjongo me lidhëse çelësash (12)ublFjongo fjongo me lidhëse çelësash (29)hpdFjongo fjongo me lidhëse çelësash (26)5drFjongo fjongo me lidhëse çelësash (28)hsf